La inscripció és obligatòria per tal d’acreditar una representació?

No, precisament és un instrument per facilitar als interessats, però res impedeix acreditar les representacions per altres canals (Art.5 llei 39/2015)

Aquesta informació ha estat útil? NoSí (No Ratings Yet)
No hi ha valoracions d'aquesta FAQ
Close Bitnami banner
Bitnami